20749554

Szkolne Koło Fotograficzne

Koło fotograficzne działające w Zespole Szkół w Gołąbkach proponuje uczniom zainteresowanym fotografiką i  tym, którzy swoją przygodę z fotografią zamierzają rozpocząć, różnorodne formy aktywności artystycznej.

Spotykamy się na zajęciach teoretyczno – praktycznych, które wzbogacają wiedzę i umiejętności uczniów w zakresie warsztatu pracy fotografa.
Organizujemy zajęcia plenerowe w najbliższej okolicy szkoły.
Wykorzystujemy szkołę do prowadzenia zajęć z zakresu makrofotografii i portretu.
Wyjeżdżamy na plenery fotograficzne nad Zalew Zimna Woda w Łukowie.
Realizujemy fotograficzny projekt Cztery Pory Roku.
Organizujemy tematyczne sesje fotograficzne. W tym roku odbyła się Baśniowa Sesja Fotograficzna z udziałem fotografów, makijażystów i przebranych za bohaterów bajek postaci.

Prowadzimy swoją stronę na facebooku pod hasłem Cztery Pory Roku https://www.facebook.com/czteryporyrokuwobiektywie/

Dbamy o aktualizację naszej szkolnej gazetki, na której eksponujemy  najlepsze prace.

Zdjęcia z naszych imprez umieszczamy również w elektronicznej ramce fotograficznej, umieszczonej na szkolnym korytarzu.

Organizujemy szkolne konkursy fotograficzne z nagrodami oraz bierzemy udział w konkursach organizowanych przez inne instytucje wspierające talenty uczniów, m.in.  przez Muzeum Regionalne,  Nadleśnictwo i Urząd Gminy w Łukowie.

Lubisz spędzać czas z aparatem fotograficznym? Chcesz pracować nad swoimi umiejętnościami i zgłębiać tajniki fotografowania  z kreatywną i otwartą na współpracę grupą?

Zgłoś się do nas!! Czekamy na Ciebie!!:)