Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

ODWIEDZIŁO NAS:

5200247
Dzisiaj:
341

Aktualny rozkład jazdy autobusów

Prosimy o zapoznanie się z rozkładem jazdy autobusów dowożących uczniów do Zespołu Szkół w Gołąbkach.

 

Szczegółowy rozkład jazdy autobusów porannych:

Linia: Łuków – Świderki – Szczygły Górne – Szczygły Dolne – Świdry – Gołąbki „Szkoła”:

Lp. Przystanki Godzina odjazdu
1.  Łuków Dworzec Główny 07.15
2.  Świderki I 07.28
3.  Szczygły Górne 07.32
4.  Szczygły Dolne 07.36
 5.  Szczygły Górne  07.40
 6.  Szczygły 07.41
 7.  Świdry "Szkoła"  07.43
8.  Świdry III 07.45
 9.  Świdry Kaplica  07.46
10.  Świdry Kolonia  07.48
11.  Gołąbki "Szkoła"  08.07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Linia: Łuków – Łazy – Aleksandrów – Rzymy Las – Suchocin – Rzymy Rzymki – Gołąbki „Szkoła”:

Lp. Przystanki Godzina odjazdu rano
1.  Łuków Dworzec Główny 07.30
2.  Łazy 07.34
3. Łazy Boiska 07.36
4.  Aleksandrów GS 07.38
 5.  Aleksandrów I  07.40
 6.  Aleksandrów II 07:41
 7.  Rzymy Las  07:43
8.  Suchocin I 07:46
 9.  Suchocin  07:48
10.  Suchocin I  07:50
11.  Rzymy Las  07:53
12.  Rzymy Rzymki 07:57
13.  Gołąbki "Szkoła" 08:07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Linia: Łuków – Malcanów – Domaszewnica – Kolonia Domaszewska - Dminin – Gołąbki „Szkoła”:

Lp. Przystanki Godzina odjazdu
1.  Łuków Dworzec Główny 07.30
2.  Malcanów 07.40
3.  Malcanów I 07.43
4.  Domaszewnica 07.48
 5.  Kolonia Domaszewska  07.52
 6.  Dminin I 07.56
 7.  Dminin  07.59
8.  Gołąbki "Szkoła" 08.05

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczegółowy rozkład jazdy autobusów popołudniowych: (plik pdf)

Gmina Łuków

Współpracujemy z:

 

Nasza galeria

2016/2017 Foto ...
Image Detail

KALENDARZ

listopad 2017
N P W Ś C Pt S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2