Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

2016/2017

 

NASZE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

tytuł laureatki etapu okręgowego i finalistki etapu wojewódzkiego kuratoryjnego konkursu z języka angielskiego dla uczennicy kl. IIIb gim. - Elizy Szewczyk;

wyróżnienie dla Agaty Wysokińskiej z kl. IV sp w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Albus 2017";

uczestnictwo w etapie rejonowym Ogólnopolskiego Konkursu Hist. „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w l. 1764-1864" ucznia kl. VI sp - Arkadiusza Goławskiego oraz uczennic kl. III gim. Julii Niewęgłowskiej i Julii Świder;

uczestnictwo w akcjach: "Narodowe czytanie dzieł H. Sienkiewicza"; „Góra Grosza 2016”, "Zbieram plastikowe nakrętki", „Sprzątanie Świata - Polska 2016”, „Życie bez nałogów i przemocy”, "Zachowaj trzeźwy umysł", "Sowia Noc w Gołąbkach".

realizacja projektów ARR: "Mleko w szkole", "Warzywa i owoce w szkole" oraz projekt ekologiczny „Myśleć globalnie – działać lokalnie”, wernisaż fotograficzny w Urzędzie Gminy Łuków i Łukowskim Ośrodku Kultury;

KONKURSY REGIONALNE

 

wyróżnienie w powiatowym konkursie "Mistrz Języka Angielskiego" dla Elizy Szewczyk z kl. IIIb gimnazjum;

I miejsce Mileny Jezierskiej z kl. IIIb gim. w Gminnym Konkursie Plastycznym „Portret Św. Jana Pawła II” podczas IV Gminnego Festiwalu Papieskiego "Barka" w Zarzeczu Łukowskim;

I lokata uczennicy kl. IIa - Zuzanny Mazurek w Gminnym Konkursie na Pisankę i Symbole Wielkanocne;

I miejsce uczennicy kl. IIIb gim. - Katarzyny Wierzczowskiej, II lokata Gabrieli Zając z kl. IIa gim. oraz III pozycja Julity Sochackiej z kl. Ia gim. w konkursie plastycznym "Portret  matki" podczas IV Gminnego Festiwalu "Mamo moja" w Wólce Świątkowej;

I pozycja uczennicy kl. II sp Nikoli Świderskiej podczas Gminnego Konkursu "Mój talent" (taniec do utworu "Piękna i Bestia");

II miejsce uczennicy kl. 0 Małgorzaty Sosnowskiej, III pozycja ucznia kl. 0 Bartosza Zalewskiego  oraz wyróżnienie dla Nikoli Wysokińskiej z kl. 0 w I Gminnym Konkursie Plastycznym "Jan Paweł II - papież, który ukochał dzieci";

wyróżnienie dla uczennic Leny Goławskiej i Małgorzaty Sosnowskiej z kl. 0 oraz dla zespoły tanecznego z gimnazjum (Z. Ciołek, W. Kazanecka, D. Kurowska, A. Nowak, I. Rozawdowska, M. Rozwadowska, A. Wierzchowska)podczas Gminnego Konkursu "Mój talent" w Dąbiu;

wyróżnienie dla uczennicy kl. 0 Leny Goławskiej w XVII Gminnym Konkursie Bożonarodzeniowym na ozdobę choinkową w Bibliotece w Gręzówce;

 

 

ZAWODY SPORTOWE - kategoria gimnazjum:

 

III miejsce w powiecie II w gminie  drużyny dziewcząt w rozgrywkach piłki siatkowej;

III miejsce w powiecie, II w gminie  drużyny dziewcząt wIII pozycja drużyny dziewcząt w powiatowych rozgrywkach piłki ręcznej;

VI lokata w powiecie i II w gminie drużyny dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych;

III miejsce drużyny chłopców w gminnych rozgrywkach piłki siatkowej oraz piłki ręcznej;

 

ZAWODY SPORTOWE - kategoria szkoła podstawowa:

 

I lokata  drużyny dziewcząt (K. Osiak, M. Szczygielska) w gminnych rozgrywkach tenisa stołowego w kategorii klas V i VI;

I miejsce w gminie uczennicy kl. VI. Klaudii Osiak w indywidualnych rozgrywkach tenisa stołowego w kategorii klas V- VI;

IV pozycja w gminie uczennicy kl. IV Anny Świder w indywidualnych rozgrywkach tenisa stołowego w kategorii klas czwartych i młodszych.

 

SUKCESY W VI  EDYCJI TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY ŁUKÓW:

 

III miejsce w powiecie, II w gminie  drużyny dziewcząt ww kategoriiwweeew kategorii dziewcząt szkoły podstawowej: I miejsce Klaudii Osiak z kl. VI;

w kategorii dziewcząt gimnazjum: IV pozycja Wioletty Osiak z kl. IIIb.

 

KONKURSY I PRZEDSIĘWZIĘCIA WEWNĄTRZSZKOLNE

 

obchody „Dnia Chłopaka", "Światowego Dnia Rzucania Palenia", „Dnia Zdrowia", „Dnia Kobiet", „Dnia Babci i Dziadka", „Dnia Matki", „Światowego Dnia Ziemi", "Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych"; "Dnia Bezpiecznego Internetu"; "Dnia Wiosny", "Dnia Dziecka", "Tygodnia Dobrych Uczynków";

szkolne konkursy przedmiotowe: polonistyczne: "Mistrz Ortografii" i "Mistrz Gramatyki", historyczny "Pamiętajmy o Żołnierzach Drugiej Konspiracji", przyrodniczy test wiedzy "Myśleć globalnie - działać lokalnie";

konkursy różne: fotograficzne: "Mój region w obiektywie", "Przyłapani na czytaniu", plastyczne: - szopka bożonarodzeniowa, "W trosce o środowisko", "Mój ulubiony bohater z baśni H.Ch.Andersena";

wycieczki: językowa do Londynu, czterodniowa do Trójmiasta i Malborka, trzydniowa do Zakopanego,  do Lublina, Warszawy, Siedlec, Łukowa, warsztaty zawodoznawcze w Siedlcach.