Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

2015/2016

 

NASZE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

tytuł laureatki etapu okręgowego i uczestnictwo w etapie wojewódzkim konkursu z języka angielskiego uczennicy gimnazjum Elizy Szewczyk z kl. IIb gim.;

uczestnictwo w etapie okręgowym konkursu z języka angielskiego uczennicy gimnazjum Igi Krasuskiej z kl. IIIb gim.;

zakwalifikowanie się i uczestnictwo w etapie rejonowym X Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego "Z ortografią na co dzień";

uczestnictwo w akcjach: "Narodowe czytanie dzieł B. Prusa"; bicie rekordu Guinnessa w kategorii „Jak największa liczba osób czytających wspólnie Sienkiewicza";  „Góra Grosza 2015”, "Reba - zbieramy stare, zużyte baterie”, „Sprzątanie Świata - Polska 2015”, finał WOŚP, „Życie bez nałogów i przemocy”,  "Zachowaj trzeźwy umysł", "Młodzi Głosują - prawybory parlamentarne 2015", Polska Biega - 2016”;

realizacja projektów ARR: "Mleko w szkole", "Warzywa i owoce w szkole" oraz projektu unijnego "Ziemia Łukowska - nasza mała Ojczyzna, jakiej nie znamy - Dzień Roślin";

 

KONKURSY REGIONALNE

 

I miejsce w uczennicy kl. III sp - Igi Kasak oraz III pozycja uczennicy kl. I sp - Nikoli Świderskiej w kategorii solistów oraz II miejsce drużyny z kl. Ia gim. (K. Gryglak,  D. Kurowska, Z. Mazurek, I. Rozwadowska, M. Rozwadowska, M. Szmulik) w IV Gminnym Turnieju Tańca Nowoczesnego w Świdrach;

I pozycja uczennicy kl. IIb gim. - Weroniki Sosnowskiej w Gminnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II;

I miejsce drużyny dziewcząt z gimnazjum (A. Grochowska, I. Krasuska, N. Sulowska, W. Świderska, A. Zabłocka) w III Festiwalu Pieśni Religijnej "Barka" w Dąbiu;

I lokata uczennicy kl. V - Marii Mazurek w Gminnym Konkursie Plastycznym na ozdobę wielkanocną;-

I miejsce uczennicy kl. I sp - Julii Goławskiej  oraz wyróżnienie dla uczennicy kl. I a gim.- Izabeli Rozwadowskiej w konkursie recytatorskim podczas III Gminnego Festiwalu "Mamo moja" w Wólce Świątkowej;

I pozycja uczennicy kl. V sp - Marii Mazurek w konkursie plastycznym podczas III Gminnego Festiwalu "Mamo moja" w Wólce Świątkowej;

II miejsce drużyny szkoły podst. w Gminnym Konkursie Wiedzy Prewencyjnej "Jestem bezpieczny" w Krynce Łukowskiej;

wyróżnienie prac dwóch uczniów z kl. 0XVI Gminnym Konkursie Bożonarodzeniowym - witraż w Gręzówce;

uczestnictwo gimnazjalisty Kacpra Beczek z kl. Ib w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom";

uczestnictwo gimnazjalistów K. Beczek i D. Kurowskiej w II Gminnym Festiwalu Pieśni Niepodległościowych w Zarzeczu Łukowskim;


 

ZAWODY SPORTOWE - kategoria gimnazjum:

 

III miejsce w województwie, I w rejonie, powiecie i gminie Przemysława Bartonia z kl. IIIb w biegu na 2000 m;

VII lokata w województwie, II w rejonie i powiecie oraz I w gminie drużyny chłopców w sztafetowych biegach przełajowych 10x1000 m;

II miejsce w rejonie, III w powiecie i I w gminie uczennicy kl. IIa - Klaudii Skowron w skoku wzwyż;

IX lokata w rejonie, III w powiecie i I gminie uczennicy kl. IIb - N. Sulowskiej w skoku w dal;

V miejsce w rejonie, II w powiecie i I w gminie drużyny dziewcząt w rozgrywkach tenisa stołowego;

II pozycja w powiecie, II w grupie Łuków i gminie zespołu dziewcząt w rozgrywkach piłki siatkowej;

II miejsce ucznia kl. IIIb - Przemysława Bartonia oraz III lokata ucznia kl. IIa - Wiktora Zająca w miejskich biegach ulicznych;

II pozycja w powiecie, I w gminie ucznia kl. IIIa - Damiana Sosnowskiego w skoku wzwyż;

III miejsce w powiecie i II w gminie przełajowych biegach sztafetowych dziewcząt;

III lokata w powiecie, II w gminie drużyny chłopców w rozgrywkach szachowych;

III miejsce w powiecie, I w gminie zespołu chłopców w biegach sztafetowych 4x100 m;

IV lokata w powiecie, II w gminie drużyny dziewcząt w rozgrywkach piłki ręcznej;

IV miejsce w powiecie i I w gminie uczennicy  kl. III a - Anny Grochowskiej w rozgrywkach tenisa stołowego;

IV lokata w powiecie, III w gminie drużyny dziewcząt w rozgrywkach szachowych;

IV miejsce w powiecie, II w gminie drużyny chłopców w rozgrywkach tenisa stołowego;

V miejsce w powiecie, II w gminie uczennicy kl. IIb - Weroniki Sosnowskiej w biegu na 600 m;

V pozycja w powiecie uczennicy kl. IIb - Wioletty Osiak w biegu na 300 m;

miejsce drużyny dziewcząt w powiatowych biegach przełajowych 4x100m;

 

 

ZAWODY SPORTOWE - kategoria szkoła podstawowa: 

VII miejsce w województwie  ucznia kl. VI - Macieja Ciołka w indywidualnych biegach przełajowych;

III miejsce w powiecie, I w gminie drużyny dziewcząt (Z. Pieniak, A. Świder) w rozgrywkach tenisa stołowego w kategorii klas czwartych;

V miejsce w powiecie, II w gminie uczennicy kl. IV - Zuzanny Pieniak w indywidualnych rozgrywkach tenisa stołowego;

V miejsce ucznia kl. VI - Macieja Ciołka w miejskich biegach ulicznych na 1100 m;

 

SUKCESY W V EDYCJI GRAND PRIX w TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR WÓJTA GMINY ŁUKÓW:

w kategorii dziewcząt szkoła podstawowa: II miejsce - Klaudii Osiak z kl. V,

w kategorii dziewcząt gimnazjum: I pozycja - Wioletty Osiak z kl. IIb.

KONKURSY I PRZEDSIĘWZIĘCIA WEWNĄTRZSZKOLNE

 

obchody „Dnia Chłopaka", "Światowego Dnia Rzucania Palenia", „Dnia Zdrowia", „Dnia Kobiet", „Dnia Babci i Dziadka", „Dnia Matki", „Światowego Dnia Ziemi", "Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych"; "Dnia Bezpiecznego Internetu"; "Dnia Wiosny", "Dnia Dziecka", "Tygodnia Dobrych Uczynków";

szkolne konkursy przedmiotowe: historyczny z okazji Rocznicy Chrztu Polski, przyrodniczy "Cztery Pory Roku", przyrodniczy "Mój dom jest ekologiczny";

konkursy różne: fotograficzny "Cztery Pory Roku", plastyczny - witraż bożonarodzeniowy, plastyczny "Lubię jeść owoce i warzywa", czytelniczy, KRUS "Bezpieczne wakacje";

wycieczki: językowa do Londynu, "W Krainie Świętokrzyskich Czarownic" (Zagnańsk– Kielce – Łysica – Św. Katarzyna- Św. Krzyż- Szydłów- Kruzowęki), do Lublina, Warszawy, Rzeszowa, Krainy Rumianku w Hołownie, Siedlec, Łukowa, warsztaty zawodoznawcze w Siedlcach.