Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

ODWIEDZIŁO NAS:

5200216
Dzisiaj:
310

2012/2013

 

NASZE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE 

 

Kuratoryjne konkursy przedmiotowe:

uczestnictwo w etapie okręgowym uczniów szk. podst. w konkursie z przyrody (2 osoby) oraz uczniów gimnazjum z języka angielskiego (3 uczennice) i matematyki (1 osoba);

tytuł laureatki na etapie okręgowym i uczestnictwo w wojewódzkim konkursie z matematyki oraz chemii (M. Grochowska);

tytuł laureatki w ogólnopolskim konkursie plastycznym w ramach kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" (M. Zakrzewska);

uczestnictwo w akcjach i konkursach: „Góra Grosza 2012,   "Reba - zbieramy stare, zużyte baterie, „Sprzątanie Świata-Polska 2012, finał WOŚP, „Bądź zdrowa mamo. Zbadaj się!, „Wybieramy sport, „Witamy Chorwację w UE, „Bezpiecznie na wsi - powiedz stop wypadkom, „Szkoła bez przemocy, „Dziś oszczędzam w SKO jutro w PKO, „Fun English, „Rodzinna piecza zastępcza", „Polska biega - 2013;

realizacja projektów unijnych:  „Cyfrowa szkoła”  w kl. IV szk. podstawowej.

KONKURSY REGIONALNE

 

III miejsce  drużyny z gimnazjumw Powiatowym Konkursie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Krynce Łukowskiej;

II miejsce M. Wardak i II lokata M. Grochowskiej z kl. III gimnazjum  w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Anglojęzycznej w Łukowie;

wyróżnienie  w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Anglojęzycznej w Ulanie dla A. Grochowskiej uczennicy kl. VI szk. podst.;

uczestnictwo A. Niedźwiedź i Z. Pieniak z kl. I sp w 34. Powiatowym Przeglądzie Piosenki „Wesołe Nutki” w Łukowskim Ośrodku Kultury;

I miejsce K. Kędziora i II pozycja P. Dybciak z kl. II gimnazjum w gminnym konkursie "Stop przemocy w rodzinie";

I lokata w Gminnym Konkursie Plastyczny "Wrota Lubelszczyzny - Informatyzacja Administracji" (J. Niewęgłowska, K. Skowron, M. Stolarczyk, J. Świder z kl. V sp);

II miejsce drużyny ze szkoły podst. w Konkursie Wiedzy Prewencyjnej"Jestem Bezpieczny" na etapie gminnym;

wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym "Najładniejsza kartka świąteczna";

występy Kabaretu "Plagiat" na Dniach Sołtysa w Łazach oraz podczas festynu w Dąbiu i Gminie Wiśnie;

uczestnictwo w 10. Gminnym Przeglądzie Recytatorskim w Gołaszynie;

 

 ZAWODY SPORTOWE  - kategoria gimnazjum:

 

IV miejsce w województwie, II w regionie, I powiecie i gminie w rozgrywkach tenisa stołowego w kat.  drużynowej dziewcząt – W. Borkowska i A. Dziedzic;

finalistka zawodów wojewódzkich, I pozycjaw rejonie, III w powiecie i I gminie w indywidualnych rozgrywkach  tenisa stołowego dziewcząt - W. Borkowska;

I miejsce w rejonie, powiecie i gminie w biegu chłopców na 300 m - S. Sosnowski;

 II lokata w powiatowych zawodach lekkoatletycznych w skoku w dal - M. Dołęga;

II miejsce w powiecie, I w gminie w sztafetowych biegach chłopców 4x100 m;

II lokata w powiecie, I w gminie w pchnięciu kulą dziewcząt  - M. Wardak;

III miejsce w powiecie oraz II w gminnych rozgrywkach piłki siatkowej drużyny dziewcząt;

II lokata drużyny chłopców w gminnych zawodach sportowych w piłkę nożną;

III lokata w gminnych drużynowych rozgrywkach tenisa stołowego chłopców - A. Dziedzic, M. Makosz;

 

. ZAWODY SPORTOWE - kategoria szkoła podstawowa:

 

IX miejsce w województwie, II w rejonie, I w powiecie i gminie w drużynowych rozgrywkach tenisa stołowego dziewcząt - A. Grochowska, W. Osiak;

 V miejsce w rejonie, II w powiecie i I gminie w indywidualnych  rozgrywkach tenisa stołowego dziewcząt - A. Grochowska;

III miejsce w powiecie i I gminie w drużynowych rozgrywkach tenisa stołowego dziewcząt - A. Sulej, M. Rozwadowska, A. Wierzchowska;

 SUKCESY W II EDYCJI GRAND PRIX w TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR WÓJTA GMINY ŁUKÓW:

  • w kategorii dziewcząt szk. podst.: I miejsce - W. Osiak, II pozycja - A. Grochowska, III miejsce  - J. Niewęgłowska; Szewczyk;
  • w kategorii chłopców szk. podst.: XII miejsce - D. Wąsiewicz;
  •  w kategorii dziewcząt gimnazjum: I pozycja - W. Borkowska, II miejsce - Aleksandra Dziedzic, V lokata M. Grochowska;
  • w kategorii chłopców gimnazjum: I miejsce - M. Makosz, II lokata - Artur Dziedzic, III  pozycja - K. Jezierski, VIII - K. Makosz.  

KONKURSY I PRZEDSIĘWZIĘCIA WEWNĄTRZSZKOLNE

 

 obchody "Dnia Chłopaka", "Dnia Papieskiego", "Dnia Zdrowia", "Dnia Kobiet", "Dnia Babci i Dziadka", "Dnia Matki", "Pierwszego Dnia Wiosny", Światowego Dnia Ziemi";

konkursy: „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa",  „Ozdoba na Halloween",„Najładniejszy stroik wielkanocny", „Życie i twórczość patrona szkoły - B. Prusa”, „Najważniejsze wydarzenia w dziejach Polski”, „Zatrzymane w kadrze”;

uczestnictwo w zajęciach historyczno-przyrodniczych zorganizowanych przez władze Gminę Łuków w urzędzie i na miejscowym cmentarzu;

wycieczki do Warszawy, Siedlec, biwak w Gołaszynie, pobyt na Farmie Iluzji w Mościskach, piknik historyczny na zamku w Liwie.

Gmina Łuków

Współpracujemy z:

 

Nasza galeria

2016/2017 Foto ...
Image Detail

DZWONKI

1. 8:15 - 9:00
2. 9:05 - 9:50
3. 9:55 -10:40
4. 10:55-11:40
5. 11:55-12:40
6. 12:45-13:30
7. 13:35-14:20

KALENDARZ

listopad 2017
N P W Ś C Pt S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2