Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

ODWIEDZIŁO NAS:

5188374
Dzisiaj:
4944

2014/2015

 

NASZE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

uczestnictwo w etapie okręgowym konkursu z języka angielskiego uczennic gimnazjum Elizy Szewczyk z kl. Ib i Igi Krasuskiej z kl. IIb;

uczestnictwo w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Matematycznej Gimnazjalistów;

wyróżnienie relacji gimnazjalistów z przedsięwzięcia "Młodzi Głosują" - prawybory prezydenckie;

uczestnictwo w akcjach: "Narodowe czytanie dzieł Sienkiewicza"; „Góra Grosza 2014”, "Reba - zbieramy stare, zużyte baterie”, „Sprzątanie Świata-Polska 2014”, finał WOŚP, „Życie bez nałogów i przemocy”, „Polska Biega - 2015”, "Zachowaj trzeźwy umysł", "Młodzi Głosują";

realizacja projektów ARR: "Mleko w szkole", "Warzywa i owoce w szkole" oraz projektu unijnego Szkoła współpracy”;

 

KONKURSY REGIONALNE

 I miejsce kl. 0 w konkursie Nadleśnictwa Łuków, Radia Podlasie i Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie w konkursie "Najpiękniejsza choinka w naszej szkole";

II lokata K. Skowron z kl. Ia gim. i wyróżnienie dla W. Sulej z kl. IIa gim. w  Powiatowym Konkursie Plastycznym "Słowiańska, a  amerykańska myśl techniczna" w Łukowie;

 II miejsce uczniów A. Mateńko i A. Szcześniaka z kl. IIIa gim. w Powiatowym Konkursie Słowiańska a  amerykańska myśl techniczna" w kategorii - kabaret;

uczestnictwo gimnazjalistek A. Grochowskiej, P. Laskowskiej, W. Świderskiej z kl. IIa gim. w III Powiatowym Przeglądzie Piosenki Anglojęzycznej "Face de music" w Łukowie

I miejsce w uczennicy kl. III sp - Zuzanny Pieniak i III pozycja uczennicy kl. VI sp Izabeli Rozwadowskiej w kategorii solistów oraz II miejsce drużyny (P. Celiński, Z. Ciołek, D. Kurowska, Z. Mazurek, I. Rozwadowska, A. Wierzchowska, K. Szczygielska) w III Gminnym Turnieju Tańca Nowoczesnego w Świdrach;

I pozycja uczennicy kl. 0 - Julii Goławskiej w konkursie recytatorskim podczas II Gminnego Festiwalu "Mamo moja" w Wólce Świątkowej;

I miejsce duetu - Aleksandra Niedźwiedź i Zuzanna Pieniak w kategorii zespołów wokalnych w II Gminnym Konkursie Piosenki "Mamo moja" w Wólce Świątkowej;

I lokata I. Rozwadowskiej z kl. VI sp w II Gminnym Konkursie Literackim "List do Mamy";

I miejsce uczennicy W. Sulej  oraz wyróżnienie dla J. Sułkowskiej z kl. IIa gim. w II Gminnym Konkursie Plastycznym "Portret Mamy";

uczestnictwo gimnazjalistek  A. Grochowskiej, P. Laskowskiej i A. Zabłockiej w I Gminnym Festiwalu Pieśni Niepodległościowych w Zarzeczu Łukowskim;

uczestnictwo drużyny gimnazjalnej w konkursie wiedzy, recytatorskim i wokalnym w II Gminnym Festiwalu Papieskim "Barka" w Dąbiu;

uczestnictwo w Gminnym Konkursie Wiedzy Prewencyjnej "Jestem bezpieczny" w Krynce Łukowskiej;

 

ZAWODY SPORTOWE - kategoria gimnazjum:

 

IX-XII miejsce w województwie, I w rejonie, powiecie i gminie  dziewcząt (A. Grochowska z kl. IIa i  Aleksanda Dziedzic z kl. IIIa) w drużynowych rozgrywkach tenisa stołowego;

IV pozycja w rejonie, II w powiecie i I w gminie uczennicy kl. IIIb - A. Zakrzewskiej w pchnięciu kulą;

V miejsce w rejonie, III w powiecie i I w gminie uczennicy kl. IIIa - A. Dziedzic w indywidualnych rozgrywkach tenisa stołowego;

II lokata w powiecie, I w gminie uczennicy kl. IIb - J. Nowak w biegu na 300 metrów;

III miejsce w powiecie, I w grupie Łuków i II w gminie  drużyny dziewcząt w rozgrywkach piłki siatkowej

III pozycja w powiecie, I w gminie uczennicy  kl. Ia - K. Skowron w skoku wzwyż;

VI miejsce w powiecie i II w gminie uczennicy A. Grochowskiej z kl. IIa w indywidualnych rozgrywkach tenisa stołowego;

III lokata drużyny dziewcząt w powiatowych rozgrywkach siatkowej piłki plażowej;

III miejsce drużyny dziewcząt w powiatowych biegach przełajowych 4x100m (A. Grochowska, A. Karczewska, J. Nowak, W. Sosnowska);

 

ZAWODY SPORTOWE - kategoria szkoła podstawowa:

IV miejsce  drużyny dziewcząt (K. Osiak, W. Łoniewska) w powiatowych rozgrywkach tenisa stołowego w kategorii klas czwartych;

IV pozycja uczennicy kl. IV - K. Osiak w powiatowych rozgrywkach tenisa stołowego;

 

 SUKCESY W IV EDYCJI GRAND PRIX w TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR WÓJTA GMINY ŁUKÓW:

w kategorii dziewcząt gimnazjum: II miejsce - A. Dziedzic z kl. IIIa, III pozycja - A. Grochowska z kl. IIa, IV lokata Wioletta Osiak z kl. Ib;
w kategorii chłopców gimnazjum: I miejsce - D. Nurzyński z kl. IIIb, II lokata K. Makosz z kl. IIIb.

 

KONKURSY I PRZEDSIĘWZIĘCIA WEWNĄTRZSZKOLNE

 

obchody „Dnia Chłopaka", „Dnia Papieskiego", 'Światowego Dnia Rzucania Palenia", „Dnia Zdrowia", „Dnia Kobiet", „Dnia Babci i Dziadka", „Dnia Matki", „Światowego Dnia Ziemi", "Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych"; "Dnia Bezpiecznego Interetu"; "Świąt Bożego Narodzenia - przegląd kolęd i pastorałek";

szkolne konkursy przedmiotowe: ortograficzny, matematyczny w gim., "Mistrz matematyki" w sp.,  języka angielskiego, historyczny z okazji Rocznicy 3 Maja, geograficzny, przyrodniczy "Ziemia jest wielką jabłonią";

konkursy różne: fotograficzny "Przyroda wokół nas", plastyczny "Ziemia za 100 lat", „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa", plastyczny "Chrońmy przyrodę", plastyczny "Zagrożenia w Internecie";

wycieczki: językowa do Paryża, zielona szkoła na Roztoczu, na trasie Sandomierz-Nałęczów-Kazimierz Dolny, do Lublina i Kozłówki, Krainy Rumianku w Hołownie, Woli Okrzejskiej, Łukowa, rajd do Rezerwatu Przyrody "Kania", plener malarsko-rzeźbiarski w Gręzówce, warsztaty zawodoznawcze w Siedlcach, Targi Pracy w Radzyniu Podlaskim.