Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

ODWIEDZIŁO NAS:

5200196
Dzisiaj:
290

2013/2014

 

NASZE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

 KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

Kuratoryjne konkursy przedmiotowe:

 

tytuł laureata dla ucznia kl. III gim. Marka Zalewskiego na etapie okręgowym i wojewódzkim w konkursie matematycznym;

uczestnictwo w etapie okręgowym konkursu historycznego uczennicy kl. III gim. Karoliny Goławskiej;

wyróżnienie dla uczennicy kl. III gim. Marleny Milewskiej w VII Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym pod patronatem PAN;

uczestnictwo w akcjach i konkursach: „Góra Grosza 2013”,  "Reba - zbieramy stare, zużyte baterie”, „Sprzątanie Świata-Polska 2013”, finał WOŚP, „Życie bez nałogów i przemocy”, „Polska Biega - 2014”, "Wielki konkurs wiedzy o funduszach europejskich";

realizacja projektów unijnych: Szkoła współpracy.

KONKURSY REGIONALNE

 

II miejsce drużyny dziewcząt (A. Karczewska, A. Krasuska, I. Krasuska, P. Laskowska, W. Rola, W. Sulej) w I Powiatowym Turnieju Tańca Nowoczesnego w Łukowie;

III miejsce  drużyny chłopców z kl. III gim. (K. Goławski, A. Laskowski, P. Żurawski) w Powiatowym Konkursie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Krynce Łukowskiej;

uczestnictwo A. Grochowskiej, P. Laskowskiej, W. Świderskiej z kl. Ia oraz M. Śledź z kl. IIb gim. w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Anglojęzycznej w Łukowie;

uczestnictwo A. Niedźwiedź i Z. Pieniak z kl. II sp w 35. Powiatowym Przeglądzie Piosenki „Wesołe Nutki” w Łukowskim Ośrodku Kultury;

I miejsce K. Szczygielskiej z kl. V sp w Gminnym Konkursie Literackim "List do Mamy";

III miejsce A. Walo z kl. 0 sp w Gminnym Konkursie Plastycznym "Laurka dla Mamy";

III miejsce klasy 0 sp i uczestnictwo A. Niedźwiedź i Z. Pieniak z kl. II sp w Gminnym Konkursie Piosenki "Mamo moja";

III miejsce dziewcząt z kl. V sp i II miejsce drużyny dziewcząt z gimnazjum II Gminnym Turnieju Tańca Nowoczesnego w Świdrach oraz uczestnictwo drużyn z kl. 0, I i II sp;

uczestnictwo J. Kisiela z kl. II sp i J. Niewęgłowskiej z kl. VI sp w XI Gminnym Przeglądzie Recytatorski "Poezja i proza ludowa" w Gołaszynie;

uczestnictwo aktywu bibliotecznego z kl. VI sp w II Gminnym Dniu Dziecka w Aleksandrowie;

wyróżnienie uczennicy kl. II b gim, M. Śledź w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej i uczestnictwo K. Osiak z kl. VI sp;

 

ZAWODY SPORTOWE - kategoria gimnazjum:

 

I miejsce w województwie w indywidualnym biegu na 1500 m - K. Sulej z kl. Ib;

II lokata w województwie w indywidualnym biegu na 1500 m - D. Sosnowski z kl. Ia;

V miejsce w województwie, I w rejonie, II w powiecie i I w gminie drużyny dziewcząt (A. Grochowska z kl. Ia, Aleksanda Dziedzic z kl. IIa) w rozgrywkach tenisa stołowego;

tytuł finalistki zawodów wojewódzkich, III miejsce w regionie, II w powiecie i gminie w w indywidualnych rozgrywkach tenisa stołowego A. Dziedzic z kl. IIa;

II lokata w drużyny dziewcząt powiatowych rozgrywkach piłki siatkowej;

II miejsce w powiecie w indywidualnym biegu na 100 m - D. Kardas kl. IIIa;

II pozycja w powiecie w indywidualnych rozgrywkach tenisa stołowego - Artur Dziedzic z kl. IIIa;

II miejsce drużyny dziewcząt w powiatowych rozgrywkach piłki plażowej - A. Dziedzic i M. Niewęgłowska z kl. IIa;

III miejsce drużyny dziewcząt w powiatowych rozgrywkach piłki plażowej- K. Kazanecka, M. Zakrzewska z kl. IIIa;

IV pozycja w powiecie i I w gminie w zawodach pchnięcia kulą dziewcząt - A. Zakrzewska z kl. IIb;

IV miejsce w powiecie, II w gminie drużyny dziewcząt (A. Grochowska, A. Karczewska, J. Nowak, K. Kazanecka) w sztafetowych biegach dziewcząt 4x100 m;

V lokata w powiecie, III w gminie w rozgrywkach tenisa stołowego - A. Grochowska z kl. Ia;

V miejsce w powiecie, II w gminie drużyny dziewcząt w biegach przełajowych;


 ZAWODY SPORTOWE - kategoria szkoła podstawowa:

tytuł finalistki zawodów wojewódzkich, III miejsce w regionie, II w powiecie i I w gminie w indywidualnych rozgrywkach tenisa stołowego - W. Osiak z kl. VI;

IV miejsce drużyny dziewcząt w powiatowych rozgrywkach tenisa stołowego - M. Jezierska, W. Osiak z kl. VI;

 

 

 SUKCESY W III EDYCJI GRAND PRIX w TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR WÓJTA GMINY ŁUKÓW:

w kategorii dziewcząt szk. podst.: I miejsce W. Osiak z kl. VI, V pozycja K. Osiak z kl. III;

w kategorii dziewcząt gimnazjum: I miejsce - Aleksandra Dziedzic z kl. IIa, II pozycja - A. Grochowska z kl. Ia;
w kategorii chłopców gimnazjum: I miejsce - Artur Dziedzic z kl. IIIa, VII pozycja D. Nurzyński z kl. IIb.

KONKURSY I PRZEDSIĘWZIĘCIA WEWNĄTRZSZKOLNE

 

obchody „Dnia Chłopaka", „Dnia Papieskiego", „Dnia Zdrowia", „Dnia Kobiet", „Dnia Babci i Dziadka", „Dnia Matki", „Pierwszego Dnia Wiosny", „Światowego Dnia Ziemi";

konkursy: „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa",  „Ozdoba na Halloween",„Najładniejsza palmę wielkanocna", „Mistrz gramatyki”, "Mistrz ortografii", k. literacki "W magicznym świecie baśni", k. plastyczny "Mój ulubiony bohater baśniowy", "Odkrywamy czystą szkołę", "Moja szkoła w fotografii", k. fotograficzny "Cudze chwalicie swojego nie znacie"

wycieczki do Warszawy, Siedlec, Londynu, Woli Okrzejskiej, pobyt na Farmie Iluzji w Mościskach,  na trasie Kozłówka-Nałęczów-Kazimierz Dolny.

KALENDARZ

listopad 2017
N P W Ś C Pt S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2