Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

Karnawał czas zacząć!


Jedną z najbardziej oczekiwanych imprez w roku szkolnym jest zabawa choinkowa, na której bawią się uczniowie szkoły wraz z rodzicami i zaproszonymi przyjaciółmi. W tym roku choinka odbyła się 11 stycznia. Tym samym otwierała ona symbolicznie okres ferii zimowych. Górny korytarz w starej części budynku szkoły zamienił się w salę balową.

 Pierwsze takty muzyki rozbrzmiały o godzinie czternastej. Wówczas na parkiet wkroczyli tancerze z klas I – III oraz dzieci z przedszkola. W przerwach zabawy dzieci mogły posilić się przygotowanym przez rodziców poczęstunkiem.

W późniejszych godzinach salę balową opanowała starsza grupa uczniów z kl. IV-VIII. Wystrojone dziewczyny i niecodziennie wyglądający chłopcy z niezmożoną energią i animuszem bawili się w rytm utworów z aktualnych list przebojów. Rodzice i wychowawcy zadbali o to, żeby nikomu nie zabrakło siły do kilkugodzinnych pląsów. Ku uciesze młodzieży zostały zamówione pizze, a Rada Rodziców przygotowała dla wszystkich uczestników imprezy paczki pełne łakoci.  

   Zabawa trwała do godziny 20.00 i bez wątpienia stanowiła udany początek ferii zimowych.

              

              

             

               

Gmina Łuków

Współpracujemy z:

 

KALENDARZ

kwiecień 2020
N P W Ś C Pt S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2