Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

ODWIEDZIŁO NAS:

20544969
Dzisiaj:
1482

Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada br. w naszej szkole po raz kolejny obchodziliśmy szkolny Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Chcieliśmy w ten sposób zaakcentować, że każdego człowieka należy traktować z szacunkiem, należy okazywać mu życzliwość, serdeczność i uśmiech.

 

            Dzień Życzliwości i Pozdrowień to wspaniały moment do przypomnienia, ile w naszych codziennych relacjach znaczą proste słowa: "proszę", "dziękuję", "miłego dnia", a także jak cudowną i ciepłą atmosferę wprowadza serdeczny uśmiech na twarzy.

            W naszej szkole był to również dzień pełen miłych słów,  pozytywnych emocji, miał nam uświadomić, że zawsze należy być wobec siebie miłym, uprzejmym i życzliwym.
            Nasza szkoła została udekorowana karteczkami z informacjami na temat życzliwości - drzwi do każdej sali lekcyjnej przyozdobione zostały cytatami i przysłowiami o dobroci, życzliwości i uśmiechu. Kolorem królującym tego dnia był żółty, a wszystkie osoby, które miały jakąkolwiek część garderoby w tym kolorze, mogły liczyć na szczególną przychylność nauczycieli w kwestii odpytywania.

            Na korytarzu została udostępniona Księga Życzliwości i Pozdrowień, do której uczniowie mogli wpisać  pozdrowienia, ciepłe, miłe słowa i życzenia dla wybranych osób. Strony księgi szybko zapełniły się zapisami zarówno uczniów młodszych, jak i starszych.

            Zwieńczeniem działań tego dnia była Ramka Życzliwości do robienia zdjęć. Cieszyła się ona największą popularnością. W sprawie fotografii wszyscy mogli liczyć na pomoc pań Anety i  Edyty.

Bycie życzliwym - to nie tylko potrzeba chwili, ta wartość powinna mieć odzwierciedlenie w codziennym życiu.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji i zapraszamy do udziału w przyszłym roku.

Koordynatorami akcji były panie Edyta Łukasik i Aneta Goławska.

KALENDARZ

luty 2024
N P W Ś C Pt S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 1 2