Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

ODWIEDZIŁO NAS:

20544999
Dzisiaj:
1512

Uczta na Olimpie.

Na piątkowej lekcji historii, uczniowie klasy V bawili się na prawdziwej uczcie na Olimpie w towarzystwie samego Zeusa i jego żony Hery. Aby wziąć udział w spotkaniu, piątoklasiści mieli za zadanie przygotować odpowiednie stroje i atrybuty. Trzeba przyznać, że stanęli na wysokości zadania wcielając się w rolę mitologicznych bogów greckich, przygotowując także krótką prezentacje wybranej postaci.

 Na uczcie, która była żywą lekcja historii poświęconą starożytnej Grecji pojawili się : Zeus, Hera, Atena, Hefajstos, Posejdon, Hades i Hermes. Jak na ucztę przystało, nie zabrakło nektaru i ambrozji - boskich napojów, które dawały wieczne życie i młodość. Spójrzcie sami, jakim zaangażowaniem i kreatywnością wykazali się nasi uczniowie.