Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

ODWIEDZIŁO NAS:

16033217
Dzisiaj:
11021

Zespół Szkół w Gołąbkach wziął udział w akcji MEiN "Szkoła do hymnu"

Nasza szkoła wzięła udział w akcji MEiN „Szkoła do hymnu”. Punktualnie o godz. 11:11 uczniowie wszystkich klas Szkoły Podstawowej jak i grupy przedszkolne odśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”. 

Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii tegoroczna akcja miała nieco odmienny charakter. Hymn został odśpiewany przez wszystkie klasy tylko we własnych gronach i nagrany przez nauczycieli.

Dostęp do filmów z nagraniami:

klasa II

klasa IV

klasa V

klasa VI

klasa VII

klasa VIII