Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

 Wraz z sierpniowymi upałami przeminęły wakacje i zabrzmiał dzwonek obwieszczający nowy rok szkolny 2020/2021. Rok z całą pewnością wyjątkowy dla szkół ze względu na panującą pandemię Covid-19 i związane z nią obostrzenia.

 

                Pierwszego dnia szkoły zwyczajowo odbył się uroczysty lecz bardzo krótki apel. Obecni byli na nim uczniowie klas IV-VIII. Pani Dyrektor przedstawiła nowych nauczycieli oraz zapoznała młodzież z obowiązującymi od 1 września zasadami funkcjonowania szkoły. Na zakończenie złożyła uczniom życzenia sukcesów, niegasnącej energii i motywacji do zdobywania wiedzy, nauczycielom – życzenia owocnej pracy i satysfakcji.

                 Uczniowie klas I-III rozpoczęli nowy rok szkolny w salach z wychowawcami, którzy przekazali im tylko najważniejsze informacje organizacyjne dotyczące pierwszych dni nauki. Oni także zostali zapoznani z nowymi zasadami pozwalajacymi ograniczyć ryzyko zachorowania na koronawirusa.

                Po uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego uczniowie wrócili do domu, by cieszyć się ostatnimi chwilami wakacji.