Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

ODWIEDZIŁO NAS:

21007498
Dzisiaj:
11580

Szkolne Walentynki

 
Walentynki.
Zwyczajowo tego dnia wysyłamy naszym najbliższym walentynkę – kartkę z krótkim wierszykiem, zawierającym wyznanie miłosne lub komplement.
W naszej szkole nie mogło być inaczej. Nasza poczta walentynkowa miała bardzo dużo pracy. Ogrom liścików zawierających wiele miłych słów trafiło dzisiaj do naszych uczniów. Jedni z wielką radością, drudzy z delikatnym rumieńcem na swoich twarzach, odczytywali teksty na czerwonych pięknie ozdobionych serduszkach.
A w dniu wczorajszym odbyła się w naszej szkole dyskoteka walentynkowa. Oto fotorelacja z naszych szkolnych Walentynek