Uczennice z Gołąbek najlepsze w rejonie

14 stycznia br. w Zespole Placówek Oświatowych w Borkach odbył się Finał Rejonu Biała Podlaska w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt.

Aleksandra Dziedzic i Anna Grochowska z Gimnazjum w Gołąbkach odniosły kolejny sukces, po zaciętej walce zajęły I miejsce. Aby dojść do rozgrywek finałowych, musiały na szczeblu gminnym i powiatowym wykazać się umiejętnościami na najwyższym poziomie. Tak też się stało, okazały się bezkonkurencyjne.

Cieszymy się, że kolejny raz zawodniczki z Gimnazjum w Gołąbkach reprezentowały szkołę podczas zawodów na szczeblu wojewódzkim w Kocudzy, zajmując miejsca 9-12.