Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Artykuły

Dzień Chłopaka kl.V.

30 września obchodziliśmy w naszej klasie  Dzień Chłopaka. Dziewczęta z stanęły na wysokości zadania i zaplanowały obchody, które na pewno na długo pozostaną w pamięci solenizantów. Nie mogło zabraknąć życzeń i drobnych upominków w postaci SUPER KUBKA i słodkiego co nieco. Dziewczynki mogły także sprawdzić swoją wyobraźnię i przebrać się za chłopaka aby „wymigać” się od pytania w tym dniu. Spotkanie klasowe było dla chłopaków okazją  wykazania się w quizie znajomością świata dziewcząt.
Zabawa była przednia, wszyscy świetnie się bawili.
Wszystkim chłopcom z okazji ich święta składamy na łamach naszej strony najserdeczniejsze życzenia!