Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Artykuły

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Inauguracja roku szkolnego 2020/21 odbędzie się 1 września 2020 r. (wtorek) o godz. 9.00 na boisku szkolnym (w razie deszczowej pogody – na górnym korytarzu SP) Zespołu Szkół w Gołąbkach.

Będzie to krótkie spotkanie, w budynku szkoły obowiązuje reżim sanitarny.

Przed wejściem do szkoły należy zdezynfekować dłonie. Rodzice uczniów klas I-III mogą uczestniczyć w spotkaniu z wychowawcami jedynie pod warunkiem przestrzegania zaleceń sanitarnych (zasłanianie ust i nosa).

 Autobusy dowożące uczniów do szkoły będą jechały w tym dniu godzinę później, niż na zamieszczonych rozkładach obowiązujących w pozostałe dni nauki szkolnej.