Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Artykuły

W krainie baśni.

7 lutego uczniowie klas I-III byli w Łukowie na przedstawieniu teatralnym pt. „Najpiękniejsze baśnie Dalekiego Wschodu” w wykonaniu aktorów Teatru Współczesnego w Krakowie.   

  Podczas spektaklu dzieci poznały najbardziej znanych bohaterów opowieści Szeherezady m. in.  Aladyna, Ali Babę, Sindbada Żeglarza. Oryginalne piosenki, projekcje video, przepiękne stroje dostarczyły wszystkim niezapomnianych wrażeń. Pełne iluzji, czarów i magii oraz uroku baśniowe sceny na długo pozostaną w ich pamięci, a nauka wynikająca z poszczególnych scen potwierdziła, iż w życiu zawsze warto kierować się uczciwością, dobrem i prawdą.