Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Artykuły

Ślubowanie klasy pierwszej 2019

29 października 2019 r. odbyła się w naszej szkole  uroczystość ślubowania  uczniów klasy pierwszej. Pierwszoklasiści z dumą zaprezentowali swój program artystyczny. Śpiewając piosenki i deklamując wiersze oraz wykonując różne zadania przygotowane przez starsze koleżanki, udowodnili, że jest to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego ucznia.

Niezwykle ważnym i podniosłym momentem podczas uroczystości było złożenie przyrzeczenia na sztandar szkoły oraz pasowanie na ucznia  przez dyrektor szkoły panią Annę Krzęcio Woroniecką. Na pamiątkę tej chwili dzieci otrzymały kolorowe dyplomy, a z rąk przedstawicieli Rady Rodziców słodkie kuferki obfitości i życzenia.

W gronie braci uczniowskiej pierwszoklasistów przywitali uczniowie klasy II krótkim występem i drobnymi upominkami.

W ceremonii ślubowania uczestniczyli również licznie zgromadzeni rodzice, którzy po części głównej zaprosili dzieci i zgromadzonych gości na słodki poczęstunek.

Ta szkolna uroczystość dostarczyła pierwszakom niezapomnianych przeżyć, rodzicom wiele wzruszeń, a nauczycielom oraz kolegom i koleżankom ze starszych klas dumy i radości z nowo przyjętych uczniów.

Mamy nadzieję, że każdy dzień w naszej szkole przyniesie naszym pierwszoklasistom wiele radosnych i wspaniałych chwil.