Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

ODWIEDZIŁO NAS:

9346252
Dzisiaj:
9264

Tyle było chwil...

Po miesiącach wytężonej pracy 19 czerwca br. nadszedł czas na upragniony wypoczynek. O godzinie 9.15 w sali gimnastycznej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie absolwentów kl. VIII szk. podst. i  kl. III gimnazjum.

    Uczniowie opuszczający szkolne mury zatańczyli poloneza rozpoczynając w ten sposób oficjalną część uroczystości. Następnie głos zabrała p.  Dyrektor Anna Krzęcio - Woroniecka, która podziękowała społeczności szkolnej za mijający rok nauki. Szczególne słowa wdzięczności skierowała do odchodzących na zasłużoną emeryturę pracowników - p. Ireny Semik i p. Jadwigi Telej, które w ramach podziękowań otrzymały kwiaty oraz gromkie "sto lat" odśpiewane przez zebranych nauczycieli, uczniów i rodziców.  Głos  zabrała również przewodnicząca Rady Rodziców p. Bożena Kosidło, która przekazała na ręce p. Dyrektor podziękowania, życzenia udanych wakacji  i bukiet kwiatów.

     Podczas części oficjalnej odbyła się ceremonia przekazania sztandaru przez Poczet Sztandarowy absolwentów na ręce delegacji z klas  młodszych oraz ślubowanie odchodzących ośmioklasistów i gimnazjalistów. Pani Dyrektor wraz z wychowawcami wręczyła świadectwa i nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz 100% frekwencję  absolwentom oraz pozostałym uczniom.  Nagrody książkowe i rzeczowe otrzymali  również gwardziści i chorążowie odchodzącego Pocztu Sztandarowego oraz uczennice zaangażowane w działalność Samorządu Uczniowskiego. 

     W części nieoficjalnej w hiszpańskim tańcu zaprezentowały się dzieci z klasy II sp. Absolwenci podsumowali swoją naukę wierszem w wykonaniu Wiktorii Skwarek z kl. VIII sp oraz  piosenką, zaśpiewaną przez Wiktorię Przybysz z kl. III gim. oraz skierowali wyrazy podziękowania dla nauczycieli, niepedagogicznych pracowników szkoły i rodziców. Wzruszenie, łzy, ale też uśmiech towarzyszyły uczniom podczas wspólnego wykonania na pożegnanie utworu "Dni, których  nie znamy" w aranżacji K. Bednarka. Całość uroczystości prowadzili absolwenci Igor Kasak z kl. VIII sp i Weronika Szczygielska z kl. III gimnazjum.

   Po spotkaniu ogólnym uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych, by we własnym gronie podzielić się wakacyjnymi planami.

Do zobaczenia we wrześniu!

KALENDARZ

lipiec 2020
N P W Ś C Pt S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1