Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

ODWIEDZIŁO NAS:

5200251
Dzisiaj:
345

2010/2011


NASZE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

 

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

 

Przepraszamy. Informacje w przygotowaniu.

 

  ZAWODY SPORTOWE - kategoria gimnazjum:

 

II miejsce w "Grupie Łuków" oraz I w gminnych rozgrywkach piłki siatkowej drużyny dziewcząt;

III lokata w powiatowych i I w gminnych rozgrywkach tenisa stołowego w kat.  drużynowej dziewcząt - K. Próchniewicz, K. Świderska;

IV miejsce w powiatowych oraz I w gminnych rozgrywkach piłki nożnej dziewcząt;

II pozycja drużyny dziewcząt  w eliminacjach turnieju piłki nożnej Coca Cola Cup;

V miejsce w powiatowych i I w gminnych rozgrywkach tenisa stołowego w kat.  drużynowej chłopców - P. Szczygielski, P. Zalewski;

 

ZAWODY SPORTOWE - kategoria szkoła podstawowa:

 

IV miejsce w Wojewódzkich,  I w Rejonowych, I w Powiatowych oraz I w Gminnych Igrzyskach w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt w kat. kl. V-VI – M. Zakrzewska, A. Dziedzic;

IX-XII miejsce w Wojewódzkich,  IV w Rejonowych, II w Powiatowych oraz II w Gminnych Igrzyskach w tenisie stołowym indywidualnym dziewcząt w kat. kl. IV i młodszych – A. Grochowska;

IV miejsce w Rejonowych, II w Powiatowych oraz I w Gminnych Igrzyskach w tenisie stołowym drużynowym chłopców w kat. kl. IV i młodszych – M. Czubaszek, R. Zakrzewski;

IX-X miejsce w Rejonowych, I w Powiatowych oraz I w Gminnych Igrzyskach w tenisie stołowym drużynowym chłopców w kat. kl. V-VI – A. Dziedzic; R. Izdebski;

IV miejsce w Powiatowych oraz I w Gminnych Igrzyskach w tenisie stołowym indywidualnym chłopców w kat. kl. V - VI – A. Dziedzic;

 V miejsce w Powiatowych oraz I w Gminnych Igrzyskach w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt w kat. kl. IV i młodszych – A. Grochowska, I. Kopeć;

 

 

 

KONKURSY I PRZEDSIĘWZIĘCIA WEWNĄTRZSZKOLNE

 

obchody "Dnia Chłopaka", "Dnia Zdrowia", "Dnia Kobiet", "Dnia Babci i Dziadka", "Dnia Matki", "Pierwszego Dnia Wiosny", Światowego Dnia Ziemi";

konkursy: "Najładniejszy stroik bożonarodzeniowy", "Życie bez nałogów i przemocy".

wycieczka integracyjna kl. I a i b gimnazjum do , wyjazdy do teatru w Warszawie, teatru Lublinie, wycieczka do Zakopanego, wyjazd do Kazimierza Dolnego i Janowca oraz Siedlec.

KALENDARZ

listopad 2017
N P W Ś C Pt S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2