Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

ODWIEDZIŁO NAS:

5188361
Dzisiaj:
4931

2009/2010

 

NASZE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

 KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

Kuratoryjne konkursy przedmiotowe:

uczestnictwo i zakwalifikowanie się uczniów sp do konkursu na szczeblu okręgowym  z matematyki (1 osoba), przyrody (1 uczennica) oraz uczniów gimnazjum z języka angielskiego (3 osoby) i historii (1 uczennica).

tytuł laureata etapu rejonowego i uczestnictwo w eliminacjach regionalnych dla uczennic gimnazjum M. Szczygielskiej (kl. II b) i K. Warownej (kl. III a) w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 972 - 1514. Od Cedyni do Orszy";

I miejsce uczniów kl. VI szk. podst. w Wojewódzkim Festiwalu Projektów w Puławach oraz wyróżnienie podczas Ponadregionalnego Festiwalu w Iławie podsumowującego działania w ramach zajęć „Kompetencje Kluczowe Drogą Twórczego Rozwoju”;

wyróżnienie dla uczniów gimnazjum w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Twórczość z kosza";

wyróżnienie dla uczniów kl. V i VI szk. podst. w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Wesołe Śmieci";

wyróżnienie w XXI Edycji Alertu Ekologiczno - Zdrowotnego;

uczestnictwo w akcjach i konkursach: "Drugie życie elektrośmieci",  "Góra Grosza 2009", "Reba - zbieramy stare, zużyte baterie", "Rodzina rodzinie", "Sprzątanie Świata-Polska 2009", "Szkoła bez przemocy".
realizacja projektów unijnych:  „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”  kl. I i II sp, „Kompetencje Kluczowe Drogą Twórczego Rozwoju” kl. IV i VI szk. podst.

KONKURSY REGIONALNE

 

I miejsce drużyny ze szkoły podst. (E. Borkowska, M. Domański, K. Goławska, K. Goławski, M. Grochowska, M. Niewęgłowska) w Konkursie Wiedzy Prewencyjnej -  "Jestem bezpieczny"  na etapie gminnym i powiatowym oraz IV miejsce na etapie wojewódzkim;

III miejsce drużyny z gimnazjum w składzie Karolina Marciniak, Kamil Marciniak, Jakub Osiak w Powiatowym Konkursie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Krynce Łukowskiej;

II miejsce J. Prokopowicz (z kl. III sp) w III Gminnym Konkursie Grafiki Komputerowej dla kl. I - III "Paintoludek" w Gołąbkach;

I miejsce A. Felczak (z kl. VI sp) w III Gminnym Konkursie Komputerowym dla kl. IV -VI "Mistrz Komputera" w Gołąbkach;

I miejsce przedstawicieli SU (M. Wardak, M. Grochowskiej z kl. VI sp, A.  Wąsiewicz, M. Panasz z kl. II A gim. oraz K.  Król, A. Suska z kl. II B w zawodach Boccia w Łukowie;

  III miejsce gimnazjum w klasyfikacji ogólnej w konkursie "Klasa przyjazna środowisku". Wyniki indywidualne: II miejsce I. i N. Mateusiak w kategorii literackiej, I miejsce A. Turskiej oraz III pozycja A. Wąsiewicz w kategorii fotograficznej, II lokata K. Łukomskiej i wyróżnienie dla I. i N. Mateusiak w kategorii technicznej;

 uczestnictwo kl. III a i III b w Gimnazjadzie w Radoryżu Smolanym oraz zajęcie II miejsca w biegach sztafetowych i biegu na 100 metrów oraz II pozycji w konkursie z j. angielskiego;

wyróżnienie dla M. Zielińskiej z kl. III b gim. w XXI Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Wesołe Nutki” w Łukowie;

wyróżnienia w konkursie bożonarodzeniowym w Gręzówce dla M. Zakrzewskiej z kl. V sp za stroik świąteczny oraz K. Łukomskiej z kl. II a gim.  za szopkę bożonarodzeniową;

 uczestnictwo kl. 0 w Gminnej Spartakiadzie Przedszkolaków w Czerśli;

uczestnictwo zespołu Ad- Hoc w X Jubileuszowym Gminnym Przeglądzie Piosenki w Gręzówce Powiatowym od hasłem „Piosenka jest dobra na wszystko”;

uczestnictwo członków koła teatralnego z Zespołu Szkół w Gołąbkach w I Integracyjnym Przeglądzie Małych Form Artystycznych w Szkole Specjalnej w Łukowie.

 

ZAWODY SPORTOWE - kategoria gimnazjum:

 

  V miejsce w Powiatowej i II w Gminnej Gimnazjadzie w biegach sztafetowych dziewcząt4x100 - K. Lotek, M. Panasz, A. Turska;

III miejsce w Powiatowej i II w Gminnej Gimnazjadzie w piłce ręcznej dziewcząt;

 

ZAWODY SPORTOWE - kategoria szkoła podstawowa:

 

IV miejsce w Rejonowych, III w Powiatowych oraz I w Gminnych Igrzyskach w tenisie stołowym indywidualnym dziewcząt w kat. kl. IV i młodszych – A. Dziedzic;

II miejsce w Powiatowych oraz I w Gminnych Igrzyskach w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt w kat. kl. IV i młodszych – A. Dziedzic,  A. Zakrzewska;

II miejsce w Powiatowych oraz II Gminnych Igrzyskach w piłce siatkowej dziewcząt w kat. "siatkarskie czwórki".

KONKURSY I PRZEDSIĘWZIĘCIA WEWNĄTRZSZKOLNE

 

obchody "Dnia Chłopaka", "Dnia Zdrowia", "Dnia Kobiet", "Dnia Babci i Dziadka", "Dnia Matki", "Pierwszego Dnia Wiosny", Światowego Dnia Ziemi";

konkursy: "Najładniejszy stroik bożonarodzeniowy", "Najładniejsza walentynka", "Życie bez nałogów i przemocy", "Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy".

świąteczna akcja charytatywna wspierająca ubogie rodziny w naszej okolicy;

wycieczki: do Francji, wyjazd integracyjny kl. I a i b gimnazjum na trasie Gołąbki - Rogale - Wólka Konopna, wycieczka do Warszawy, Lublina, Białowieży, Celestynowa, Siedlec.

KALENDARZ

listopad 2017
N P W Ś C Pt S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2