Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

ODWIEDZIŁO NAS:

5188370
Dzisiaj:
4940

2011/2012


NASZE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

 

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

 

Kuratoryjne konkursy przedmiotowe:

uczestnictwo uczniów szk. podst w konkursie historycznym oraz gimnazjalistów w konkursie z języka  angielskiego, rosyjskiego i biologii;

uczestnictwo klasy VI szk. podst. w Wojewódzkim Festiwalu Projektów w Puławach w ramach projektu „Kompetencje kluczowe drogą twórczego rozwoju”;

tytuł laureata dla P. Zalewskiego z kl. III a gimnazjum w  ogólnopolskim konkursie o tematyce sportowej "O co biega?"w ramach kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł";

uczestnictwo w akcjach i konkursach:"Góra Grosza 2011","Reba - zbieramy stare, zużyte baterie", "Sprzątanie Świata-Polska 2011", "Szkoła bez przemocy", "Zachowaj Trzeźwy Umysł", "Fun English", "Akademia przezornego ucznia", "Bezpiecznie na wsi", "Czas na zdrowie", „Jeżdżę z głową - jestem widoczny na jezdni", "Polska biega - 2012";

realizacja projektów unijnych:  „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”  w kl. I i II szk. podst., „Kompetencje Kluczowe Drogą Twórczego Rozwoju” w kl. VI szk. podst.

 

KONKURSY REGIONALNE

 

IV miejsce drużyny ze szkoły podst. w powiatowym turnieju prewencyjno - rekreacyjnym  "Bądź Bezpieczny";

III miejsce drużyny ze szkoły podst. w Konkursie Wiedzy Prewencyjnej -  "Jestem Bezpieczny"  na etapie gminnym;

uczestnictwo w XXXIII Przegląd Piosenki „Wesołe Nutki”  w Łukowskim Ośrodku Kultury;

wyróżnienie w XII Gminnym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych:

  • dla D. Skowron z kl. 0, I. Kasak z kl. I, M. Śledź z kl. VI szkoły podst.,
  •  dla P. Dybciak, A. Niebrzegowskiej, D. Kardas i M. Zakrzewskiej z kl. II gimnazjum;

uczestnictwo koła teatralnego w III Integracyjnym Przeglądzie Małych Form Artystycznych w Łukowie;

uczestnictwo koła teatralnego w Powiatowym Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych w Łukowie.

 

ZAWODY SPORTOWE - kategoria gimnazjum:

 

IX miejsce w województwie, III w rejonie, I w powiecie i gminie w biegu chłopców na 300 m - S. Sosnowski;

IV pozycja w województwie, I w regionie, powiecie i gminie w rozgrywkach tenisa stołowego w kat.  drużynowej dziewcząt – W. Borkowska i K. Świderska;

V miejsce w rejonie, I w powiecie i gminie w indywidualnych rozgrywkach  tenisa stołowego dziewcząt - K. Świderska;

IV lokata w powiecie i II gminie w indywidualnych rozgrywkach  tenisa stołowego dziewcząt - W. Borkowska;

IV miejsce w powiecie, II w gminie w sztafetowych biegach chłopców 4x100 m;

IV miejsce w powiecie, I w gminie w pchnięciu kulą dziewcząt  - M. Wardak;

V pozycja w mieście Łuków oraz II w gminnych rozgrywkach piłki siatkowej drużyny dziewcząt;

 

ZAWODY SPORTOWE - kategoria szkoła podstawowa:

 

V miejsce w województwie, I w rejonie, powiecie i gminie w drużynowych rozgrywkach tenisa stołowego dziewcząt - A. Dziedzic, A. Grochowska;

IV lokatawrejonie, II w powiecie i I gminie w indywidualnych rozgrywkach  tenisa stołowego R. Zakrzewski;

V miejsce w rejonie, III powiecie i II gminie w indywidualnych rozgrywkach tenisa stołowego dziewcząt - A. Grochowska;

V miejsce w powiatowych oraz II Gminnych Igrzyskach w mini  piłce siatkowej dziewcząt w kat. "siatkarskie czwórki";

VII miejsce w powiecie i I gminie w indywidualnych rozgrywkach tenisa stołowego dziewcząt - A. Dziedzic;

 

SUKCESY W I EDYCJI GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR WÓJTA GMINY ŁUKÓW:

  • w kategorii dziewcząt szkół podstawowych: I miejsce - A. Grochowska, II pozycja - W. Osiak, III miejsce  - A.  Dziedzic; IV - lokata E. Szewczyk;
  • w kategorii chłopców szkół podstawowych: I miejsce - K. Makosz, III  pozycja - M. Domański;
  • w kategorii dziewcząt gimnazjum: I pozycja - K. Świderska, II miejsce - W. Borkowska;
  • w kategorii chłopców gimnazjum: I miejsce - P. Szczygielski, III lokata - M. Makosz.   

 

KONKURSY I PRZEDSIĘWZIĘCIA WEWNĄTRZSZKOLNE

 

obchody "Dnia Chłopaka", "Dnia Papieskiego", "Dnia Zdrowia", "Dnia Kobiet", "Dnia Babci i Dziadka", "Dnia Matki", "Pierwszego Dnia Wiosny", Światowego Dnia Ziemi";

konkursy: "Alkohol i narkotyki - nie", konkurs piosenki żołnierskiej, "Na rycerskim zamku w średniowieczu", konkurs historyczny,  Halloween- najpiękniejsza dekoracja drzwi do klasy, Jak wyobrażam sobie dzieciństwo Jana Pawła II?, konkurs czytelniczy, "Przyroda wiosną", "Najładniejszy stroik bożonarodzeniowy", "Stop paleniu", "Dbaj o zdrowie", "Twoje zdrowie w Twoich rękach";

organizacja IV Gminnego Spotkania z Integracją;

wycieczki do Łodzi, Siedlec i Igań, Centrum Kopernika w Warszawie, Poznania - Puszczykowa - Rogalina, Turek k. Lublina, KinaNowa w Siedlcach.

KALENDARZ

listopad 2017
N P W Ś C Pt S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2