Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

ODWIEDZIŁO NAS:

15639744
Dzisiaj:
6831

Zdrowe śniadanie w klasie II

Nasza szkoła już od wielu lat uczestniczy w ogólnopolskim "Programie dla szkół". Głównym celem programu jest kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych poprzez dostarczanie uczniom produktów mlecznych oraz owocowo-warzywnych. Dzięki temu dzieci od najmłodszych lat poznają smaki zdrowych przekąsek. Program obejmuje również działania o charakterze edukacyjnym i promocyjnym.

 Uczniowie klasy drugiej, na lekcji edukacyjnej samodzielnie przygotowali i spożywali we własnym gronie przepyszne kanapki swojego autorstwa. Było bardzo zdrowo, kolorowo i jakże smakowicie. Kanapki przygotowane były ze świeżych, zdrowych produktów. Dzieci były bardzo zaangażowane w pracę a także zadbały o estetyczny wygląd pysznego śniadania. Z niecierpliwością czekają na kolejne zajęcia o podobnym charakterze.