Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

ODWIEDZIŁO NAS:

16032905
Dzisiaj:
10709

103 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

15 listopada 2021 roku był dniem wyjątkowym w naszej szkole. Uczciliśmy 103 rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uroczystość rozpoczęła się apelem, podczas którego klasa V, pod okiem wychowawczyni p. Marzeny Mościckiej, zaprezentowała montaż słowo - muzyczny poświęcony Ojczyźnie i wolności, jako symbol wiary i zwycięstwa. Była to krótka lekcja historii dotycząca miłości do Ojczyzny i walki o wolność Polaków. Na pamiątkę tej ważnej rocznicy wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe kartki,, Mamy Niepodległą".