Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

ODWIEDZIŁO NAS:

9300862
Dzisiaj:
463

Rozstrzygnięcie konkursu o funduszach UE

    W poniedziałek, 19 maja 2014 r., odbyło się podsumowanie "Wielkiego konkursu wiedzy o funduszach Unii Europejskiej". W rywalizacji udział wzięło 14 chętnych uczniów z klasy VI szkoły podstawowej i I - III gimnazjum. 

   Konkurs został zorganizowany dzięki współpracy ZS w Gołąbkach z Instytucją Zarządzającą Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013. Regulamin współzawodnictwa został przedstawiony społeczności szkolnej podczas apelu i opublikowany na szkolnej stronie www. Młodzież rywalizowała o atrakcyjne nagrody: tablet oraz 2 komplety słuchawek nausznych i drobne nagrody pocieszenia. Materiał do nauki i link do skryptu umieszczony został na szkolnej witrynie.

   Test wiedzy odbył się w środę, 14 maja br. Uczestnicy rozwiązywali 30 zadań testowych oraz krótkiej odpowiedzi, które dotyczyły ogólnych informacji o Unii Europejskiej, jej funduszach oraz środków i inwestycji zrealizowanych na terenie województwa lubelskiego. Zadania konkursowe były trudne i wymagały od uczestników solidnego przygotowania.

   Rywalizację uczniów nadzorowała komisja w składzie: p. A. Białowąs, p. M. Chołost i p. M. Wiącek, która po sprawdzeniu prac wyłoniła zwycięzców:

I miejsce Patryk Świderski z kl. Ia gim. - nagroda główna- tablet i pamiątkowy dyplom;

II miejsce  Jolanta Prokopowicz z kl. Ia gim. - nagroda - słuchawki nauszne, dyplom;

III lokata Anna Grochowska z k.l Ia gim. - nagroda - słuchawki nauszne i dyplom;

IV miejsce Martyna Marciniak z kl. IIb gim. - nagroda maskotka, smycz na klucze i dyplom;

V lokata objęła Joanna Nowak z kl. IIb gim. - wyroznienie - pamiątkowy dyplom oraz smycz na klucze.

  Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali opaski odblaskowe, które wraz z gratulacjami wręczyła p. dyrektor Anna Krzęcio. Konkurs i materiały dodatkowe przygotowała nauczycielka wiedzy o społeczeństwie p. M. Wiącek.

 

  

KALENDARZ

lipiec 2020
N P W Ś C Pt S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1