Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Artykuły

231 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Maj  to miesiąc wyjątkowy, obfitujący w wiele świąt. Jest to okres szczególny dla wszystkich Polaków. Z tej okazji, w naszej szkole, odbył się uroczysty apel z okazji 231 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Aby upamiętnić ten doniosły fakt w historii Polski, klasa V, pod opieką  wychowawczyni, przygotowała  montaż słowno - muzyczny o patriotycznej wymowie.

 Apel rozpoczęto od uroczystego odśpiewania hymnu państwowego. Nasi uczniowie bardzo trafnie  przedstawili  historię konstytucji , przypomnieli ważne fakty z historii Polski a także zaprezentowali stroje tamtych czasów.

Na zakończenie głos zabrała Pani dyrektor Anna Krzęcio-Woroniecka, dziękując uczniom klasy V wraz z wychowawcą za przygotowanie  apelu.