Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Artykuły

26 września - Europejski Dzień Języków

26 września obchodzony jest Europejski Dzień Języków Obcych. Z tej okazji w naszej szkole Panie uczące języków obcych, Ewelina Szaniawska i Dorota Trochim, zorganizowały konkurs na najciekawszą tematyczną dekorację klasy zgodnie z wylosowanym państwem europejskim.
 Uczniowie przygotowali bardzo ładne gazetki i wybór zwycięzców był trudny. Jednak komisja wyłoniła trzech laureatów:
I m klasa 6 (Włochy), II m klasa 4 (Francja), III m klasa 8 (Rosja).
Wyróżnienie również otrzymały klasa 2 i 3.
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział w zabawie.