Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Artykuły

W Muzeum Powstania Warszawskiego oraz w parku trampolin

W poniedziałek, 25 listopada, młodzież z klas VII i VIII Zespołu Szkół w Gołąbkach wzięła udział w wyjeździe edukacyjnym do Warszawy. 

 

     23-osobowa grupa uczniów podczas całodziennego pobytu w stolicy miała różnorodne atrakcje. Pierwszym ważnym punktem wycieczki była wizyta w jednym z najważniejszych dla warszawiaków miejsc -  w Muzeum Powstania Warszawskiego. Pod kierunkiem przewodnika młodzież z Gołąbek dowiedziała się najważniejszych rzeczy z najtrudniejszego okresu historii Warszawy. Po edukacyjnej części przyszedł czas na ruch, a ten zagwarantował Hangar 646, czyli warszawski park trampolin. Nasi uczniowie "wyskakali" masę pozytywnej energii. Na zakończenie dnia były odwiedziny w jednej z galerii, by zjeść posiłek i odpocząć po dniu atrakcji. 

Wyjazd zorganizowała p. Ewa Łuba, opiekunem wycieczki był A. Pogonowski.