Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Artykuły

Bal ośmiklasistów i gimnazjalistów

Koniec nauki w gimnazjum lub ośmioletniej szkole podstawowej zamyka pewien etap w życiu młodego człowieka. To moment podsumowań i pożegnań po latach spędzonych w szkole, który uczniowie świętują wspólną zabawą.

     W sobotę, 8 czerwca br. ośmioklasiści i gimnazjaliści bawili się na balu absolwenta. Na pięknie udekorowanej sali, przy rytmach młodzieżowej muzyki były tańce,  wspólne zabawy, smaczne jedzenie oraz przepyszny tort. Odświętnie ubrana młodzież wraz z wychowawcami p. D. Trochim i p. M. Wiącek oraz Rodzicami świętowała zakończenie nauki w naszej szkole. Swoją obecnością zaszczyciła nas  p. Dyrektor A. Krzęcio - Woroniecka, która życzyła wszystkim udanej zabawy oraz trafnych wyborów dalszej drogi edukacji.

   Uczniowie i wychowawcy serdecznie dziękują Rodzicom za trud przygotowania, tak udanej dyskoteki i smacznego poczęstunku.