Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Artykuły

Walentynki w naszej szkole

W tym roku wcześniej niż nakazuje tradycja, bo już 7 lutego, obchodziliśmy w naszej szkole walentynki.

 Samorząd Uczniowski zorganizował je w innym terminie ze względu na to, że 14 lutego wypadał w ferie. Tego dnia osoby, które ubrały się na czerwono były zwolnione z odpowiedzi ustnych i niezapowiedzianych kartkówek. Zorganizowano pocztę walentynkową. Uczniowie mogli nabyć kartki walentynkowe w kształcie serduszek, do których dołączony był cukierek. Przygotowano kawiarniany kącik, gdzie można było kupić ciasto, gorącą czekoladę i herbatę.