Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Artykuły

Akcja Polacy-Rodakom w Gołąbkach

Społeczność naszej szkoły nie pozostaje obojętna na los ludzi potrzebujących wsparcia materialnego.

     W ramach akcji Polacy - Rodakom, organizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza, po raz kolejny nasza szkoła  zaangażowała się w zbiórkę darów żywnościowych dla polskich rodzin mieszkających na Ukrainie i Białorusi. Wobec trudnej sytuacji naszych bliźnich, akcja ma duże znaczenie nie tylko materialne. Jest ona świadectwem naszej łączności z Polakami i znakiem pamięci o nich w tym szczególnie ważnym okresie świąteczno- noworocznym.

     Koordynatorkami akcji na terenie szkoły były p. U. Misior i p. G. Zielińska. 30 listopada paczki żywnościowe  zostały przewiezione do sztabu akcji w Łukowie.

    Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne podziękowania za wsparcie materialne  i okazane serce.