Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

I Like

Artykuły

Jasełka w Bibliotece w Dmininie

18 grudnia dzieci z  kl. "0”  odwiedziły bibliotekę w Dmininie i wystawiły  Jasełka. Występ podziwiali rodzice i dziadkowie.

    Jasełka wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Kiedy część artystyczna dobiegła końca, aktorzy otrzymali gromkie brawa. Następnie wszyscy zasiedli do stołu i częstowali się wspaniałymi potrawami wigilijnymi przygotowanymi przez rodziców. Nie zabrakło śpiewu kolęd i wizyty Mikołaja, którego przybycie wzbudziło wiele emocji. Spotkanie  minęło w bardzo miłej i radosnej atmosferze. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami i prosił, aby były grzeczne przez cały rok.

    Na zakończenie dzieci wraz z panią bibliotekarką-Renatą Niewęgłowską wykonały piękne kartki bożonarodzeniowe.

    Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego spotkania. Pani Renacie Niewęgłowskiej za gościnność i zaangażowanie, rodzicom za  przygotowanie  wspaniałych, smacznych potraw wigilijnych.