Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

W krainie iluzji

W środę, 13 czerwca br. uczniowie z  klas 0-II, wyruszyli do Mościsk, na wyprawę w świat iluzji.

   Magicznych i niezapomnianych przeżyć dostarczyło im zwiedzanie: Latającej Chaty, Wiklinowego i Lustrzanego Labiryntu, Wioski Krasnoludków, Zaczarowanego Stawu, Krzywego Domu.  Mieli też okazję zastanowić się nad grawitacją, lewitacją i złudzeniami optycznymi, oglądając latające piłeczki, lewitujący kran, dziwne lustra zniekształcające postacie i kopiujące obraz, hologramy. Wiele atrakcji dostarczyło im też Pole Dmuchawców. Dzieci mogły bawić się na  karuzelach, huśtawkach, zjeżdżalniach, tratwach oraz w wesołej ciuchci.

   Te niesamowite przeżycia długo pozostaną w ich pamięci i będą wywoływały uśmiech. Organizatorkami wycieczki były panie: Dorota Goławska, Patrycja Skolimowska i Marzena Robert.