Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
s1 s2 s3

Szkolny Dzień Bezpieczeństwa 2019

 

21 października 2019 r. w Zespole Szkół w Gołąbkach został zorganizowany Szkolny Dzień Bezpieczeństwa, który przebiegał pod hasłem "Bezpieczna droga do szkoły". 

 

     Uczniowie  z klasy IV  przedstawili  pouczającą inscenizację, w której zaprezentowali podstawowe zasady ruchu drogowego oraz zachowania zapewniające bezpieczeństwo na drodze.  Przypomnieli wszystkim, że każdy użytkownik drogi ponosi odpowiedzialność za siebie i innych, a dzięki temu, że będziemy zachowywać zdrowy rozsądek, zachowamy zdrowie i życie, które są bezcennym darem.

     Na obchody Szkolnego Dnia Bezpieczeństwa został zaproszony przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Łukowie, funkcjonariusz wydziału ds. Ruchu Drogowego, który przypomniał uczniom, jak ważne dla bezpieczeństwa jest przestrzeganie zasad ruchu drogowego. Zwrócił uwagę na to, że tak naprawdę to każdy z nas odpowiada za swoje bezpieczeństwo i zachowanie na drodze.

    Uczniowie chętnie włączali się do rozmowy, wykazując się wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

        Za organizację  Szkolnego Dnia Bezpieczeństwa odpowiadały panie: Edyta Łukasik  i  Ewa Osiak.